Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Жов 25

ЗАХВОРІТИ НА РАК ГРУДНИХ ЗАЛОЗ МОЖЕ КОЖНА ЖІНКА, А ВИЛІКУВАТИСЬ ЛИШЕ ТА, ЯКА ВЧАСНО ДІАГНОСТУВАЛА ПРОБЛЕМУ.

ЗАХВОРІТИ НА РАК ГРУДНИХ ЗАЛОЗ МОЖЕ КОЖНА ЖІНКА, А ВИЛІКУВАТИСЬ ЛИШЕ ТА, ЯКА ВЧАСНО ДІАГНОСТУВАЛА ПРОБЛЕМУ.

Рак грудної залози займає одне з ключових місць в структурі онкологічної захворюваності та онкологічної смертності серед жінок в Україні. Тому ця проблема на сьогоднішній день є надзвичайно актуальною.
До групи підвищеного ризику відносяться жінки зі спадковою, сімейною схильністю, жінки, які не народжували дітей, переривали вагітність чи мали першу вагітність після 35 років. До факторів ризику відносяться ранній початок менструації, пізня менопауза, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ожиріння. Серед причин, що призводять виникнення патології грудної залози – порушення функцій яєчників, щитовидної залози, надниркових залоз тощо. Несприятливим є дефіцит вітамінів А, Е та Д, надлишок тваринних жирів, вживання алкоголю та паління. Приблизно 30% жінок – курців потрапляють до групи ризику захворювання грудної залози. Відіграють також негативну роль стреси та незадовільна екологія.
Раннє виявлення – це найкращий захист від хвороби. Тому важливо, щоб кожна жінка оволоділа технікою самообстеження грудних залоз. При виявленні будь-яких ущільнень, підозрілих ділянок, болючості та інших симптомів необхідно терміново звернутися до лікаря акушер-гінеколога, який проведе кваліфікований огляд і при потребі, залежно від виявленої патології, віку жінки, скерує на додаткові методи обстеження: ультразвук грудних залоз або мамографію.
Тому величезне прохання до всіх жінок – не заглиблюватися в свої проблеми, а звертатися до фахівців, які нададуть кваліфіковану допомогу. Ми проведемо діагностику, з’ясуємо причину та обов’язково усунемо її.
У КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» мамографія та УЗД грудних залоз проводиться за попереднім записом, пн.- пт. з 09.00 -18.00.

#гінекологія #репродуктивнездоровя #медицина #Львів #львівськийобласнийцентр #здоровя #ракгрудноїзалози #здороважінка

locrzn

Comments are closed.