Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Тра 12

Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї у Львівській області!

Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї у Львівській області!

   Традиційно, кожного року, в травні місяці (з 10 по 17 травня 2015 р.) в Україні відзначається Всеукраїнський тиждень планування сім’ї.
   Метою Всеукраїнського Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї, пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.
Заходи Тижня спрямовані на взаємодію медичної громадськості та ЗМІ для обговорення актуальних питань в охороні репродуктивного здоров’я, значимості збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя. Планування народження дітей стосується кожної родини, адже здоров’я майбутніх поколінь залежить від здоров’я батьків. Тому кожна особа має всі можливості визначити стан свого соматичного та репродуктивного здоров’я. Заклади охорони здоров’я Львівщини забезпечують безкоштовне обстеження пар, що вступають в шлюб, у відповідності до передбаченого державою переліку спеціалістів.
   Координатором з цього напрямку роботи в області є КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення», який очолює службу планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я населення Львівської області.
Служба представлена 26 кабінетами планування сім’ї, які знаходяться в центральних районних лікарнях, центрі планування сім’ї та кабінетах планування сім’ї в медичних установах м.Львова, м.Дрогобича, м.Стрия.
   З 2010 року в області розвивається міжсекторальна взаємодія лікарів акушер-гінекологів та лікарів сімейної медицини.
Завдяки роботі служби планування сім’ї в рамках державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року» Львівська область має одні з найнижчих показників поширення абортів серед інших областей України.
   Альтернативою для попередження небажаної вагітності є планування сім’ї. Окрім планування сім’ї КЗ ЛОР ЛОЦРЗН забезпечує високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з порушенням репродуктивного здоров’я, безпліддям та невиношуванням вагітності. Велика увага приділяється установою профілактичному напрямку роботи з попередження раку молочної залози, раку органів жіночої та чоловічої сфери.
   Отже, якщо Вам потрібна медична допомога, психологічна підтримка, добра порада або просто інформація – звертайтесь у Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення. Там працюють люди, не байдужі до Ваших проблем. Вони чекають кожного, хто потребує конфіденційної бесіди та допомоги.

 

З повагою,
Директор КЗ ЛОР
«Львівський обласний центр
репродуктивного здоров’я населення»
М.Малачинська

locrzn

No comments yet.

Add a comment

Top