Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Вер 22

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОНТРАЦЕПЦІЇ

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КОНТРАЦЕПЦІЇ

Багато років поспіль з 2007 року за ініціативою організацій, які займаються питаннями репродуктивного здоров’я, відзначається Всесвітній День контрацепції.
Основною метою даних заходів є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї та пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я, а також зниження кількості незапланованих вагітностей та привернення уваги суспільства до необхідності планування сім’ї.
Сьогодні існує велика потреба в розширенні знань з питань контрацепції серед молодих людей віком від 15 до 25 років. Важливо надати їм необхідну інформацію саме в цьому віці, так як їх сексуальна та репродуктивна поведінка може накласти відбиток на все життя.
26.09.16р. о 16:00 год. з нагоди Всесвітнього Дня контрацепції у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» за участі відділення медико–психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» відбудеться інформаційно-просвітницький захід «МАЙБУТНЄ ВАРТО ПЛАНУВАТИ». Молодь матиме можливість обговорити з лікарями акушер-гінекологами методи контрацепції та їх роль у житті кожного. В рамках заходу будуть розповсюджуватися інформаційні матеріали та буклети.

locrzn

Comments are closed.