Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Гру 4

«ПРОСТІ РЕЧІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ».

«ПРОСТІ РЕЧІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ».

В осінньо-зимовий період традиційно спостерігається сплеск захворюваності на грип та ГРЗ, отож саме час зайнятися профілактикою та зміцнити імунітет.
Основним завданням кожного лікаря є поширити інформацію серед населення яким чином можна вберегтися від грипу та уникнути ускладнень.
На сьогоднішній день найбільш ефективним способом профілактики інфекційних хвороб є #вакцинація. Цього року ми очікуємо штами вірусу грипу АН1N1 Мічіган, Н3N2 Гонконг і Брізбен. Першочергово рекомендується провести #вакцинування медичним працівникам, працівникам сфери торгівлі, транспорту, а також вагітним на різних термінах та старшим людям.
Важливо знати, що люди які вакцинувалися минулого року, вже не є захищені від грипу на цей рік. Кожен бажаючий має можливість придбати вакцину в аптечних мережах міста Львова та Львівської області.
Окрім #вакцинації необхідно пам’ятати про те , що слід уникати великих скупчень людей, особливо в закритих приміщеннях, скоротити до мінімуму перебування в громадському транспорті, більше гуляти на свіжому повітрі, як можна частіше мити руки з милом.
Використовуючи всі перераховані вище методи, можна значно знизити ризик захворювання на грип та ГРЗ.

locrzn

Comments are closed.