Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Гру 4

Не дай СНІДу шанс!

Не дай СНІДу шанс!

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в КЗ ЛОР Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення спеціалістами відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді “Клініка, дружня до молоді” проведено інформаційно – просвітницький захід “Не дай СНІДу шанс!”
Захід розпочала лікар акушер – гінеколог, гінеколог дитячого та підліткового віку, відповідальна за роботу відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» #ЗеновіяЩепяк: Всесвітній День боротьби зі СНІДом є одним з найважливіших міжнародних днів здоров’я, який дає можливості зосередити увагу суспільства на проблемі поширення ВІЛ/СНІДу.
Основним меседжом заходу було те, що проблема ВІЛ/СНІДу перестала стосуватись лише вузького кола людей, а саме споживачів наркотиків чи людей з ризикованою статевою поведінкою. Сьогодні в групі ризику практично всі, тому і статус свій повинен знати кожен.
Про можливість попередження інфікування завдяки зміні ризикованої поведінки на безпечну доповіла психолог відділення медико-психологічної допомоги підліткам тамолоді «Клініка, дружня до молоді» #ТетянаТорган.
Інформацією про поширеність СНІДу у світі, основні шляхи предачі та ризики інфікування при різного роду контактах з інфікованою людиною чи інфікованим матеріалом висвітлила лікар-дерматовенеролог, відділення медико-психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» #АннаМатеша.

locrzn

Comments are closed.