Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Гру 13

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення отримав статус Чистої лікарні безпечної для пацієнта

Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення отримав статус Чистої лікарні безпечної для пацієнта

Сьогодні, 13 грудня КНП ЛОР Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення підтвердив відповідність високим стандартам гігієни в усіх!!! відділеннях закладу та отримав статус Чистої лікарні безпечної для пацієнта.
чиста лікарня
За словами директора Центру Марії Малачинської відзнака за чистоту є показником спільної і злагодженої роботи всього медичного персоналу, сумлінне виконання ними своїх функціональних обов’язків:

«Ми розуміємо, яку відповідальність щодня несемо за наших пацієнтів, тому колектив репродуктивного центру постійно працює над тим, щоб їх перебування у відділеннях було безпечним та комфортним. Це велика планомірна робота кожного дня всіх співробітників.

У 2013 році підтвердив відповідність високим стандартам гігієни операційний блок нашого Центру. Відтоді ми багато працювали, тому для нас, безумовно, дуже важливо отримати статус Чистої лікарні безпечної для пацієнта для усіх відділень і стати 5-тим медичним закладом у Львівській області. Дякую усім», – прокоментувала Марія Малачинська.

Нагадаємо, що Всеукраїнський проект “Чиста лікарня безпечна для пацієнта “проводиться в Україні спільно з Асоціацією медсестер України, Львівською обласною асоціацією медсестер та громадською організацією асоціацією «Служба організації інфекційного контролю». Метою проекту є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.

locrzn

Comments are closed.