Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Бер 14

ДЕНЬ СПЕЦІАЛІСТА

ДЕНЬ СПЕЦІАЛІСТА

14.03.2017 р. в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» відбувся День спеціаліста з лікарями відповідальними за службу планування сім’ї в районах та м. Львові .
20170314_110945

Головний позаштатний спеціаліст з питань плануванні сім’ї та репродуктивного здоров’я Малачинська М.Й провела аналіз діяльності служби планування сім’ї в області за 2016 рік:
- зупинилась на основних показниках роботи служби планування сім’ї; – проаналізувала кількісний реєстр жінок з важкою екстрагенітальною патологією (ВЕГП) та частоту використання контрацептивних середників серед пацієнток Львівської області;
- представила роботу та діагностично-лікувальні можливості КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення», як високоспеціалізованої установи ІІІ рівня надання медичної допомоги з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї.
20170314_113233
М.Малачинська внесла пропозиції щодо:
1.Своєчасного виявлення жінок репродуктивного віку з ВЕГП, при яких вагітність та пологи загрожують життю матері та майбутній дитині на І і ІІ рівнях. 2. Покращення взаємодії лікарів акушер-гінекологів та сімейних лікарів районів при консультуванні, індивідуальному підборі та динамічному спостереженні за використанням методів планування сім’ї у жінок з важкою екстрагенітальною патологією. 3.Своєчасного скерування жінок високо ступеня ризику на ІІІ рівень надання медичної допомоги в КЗ ЛОР “Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення” для індивідуального підбору та застосування методів контрацепції.
4.Продовження роботи по заохоченню здорових жінок репродуктивного віку до використання сучасних методів контрацепції.
5.Постійного проведення навчальних семінарів з питань планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я для лікарів загальної практики – сімейних лікарів, середніх медичних працівників.
20170314_115934
Вереснюк Н.С., к.мед.н., доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького представила доповідь: «Діагностика патології шийки матки».

20170314_115109
Сильвестер Г.Б. заступник директора КЗ ЛОР “Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення” обговорила основні організаційні питання щодо проведення виїздів в райони лікарів-кураторів, спеціалістів Центру у 2017 р., згідно наказу ДОЗ ЛОДА від 15.02.2017р. №112 «Про організацію та надання медичної і планово-консультативної допомоги закладам охорони здоров’я».

locrzn

Comments are closed.