Тел.: +38 032 275-80-61

Адреса: м. Львів, вул. Короленка, 9

Сер 6

Безплідний шлюб – вирок чи діагноз?

Безплідний шлюб – вирок чи діагноз?

Багато подружніх пар вважають, що вагітність повинна наступити відразу ж, як тільки вони починають планувати дитину – тобто жити регулярним статевим життям, не використовуючи засоби контрацепції. Ця думка не завжди відповідає дійсності : лише третина жінок вагітніє на протязі перших трьох місяців регулярного статевого життя .
З огляду на статистичні дані, діагноз безпліддя виставляється тільки у тому випадку коли сім’я, протягом року і довше практикує регулярні статеві контакти, а вагітність так і не настає.
Причини, що призводять до безпліддя, можуть мати найрізноманітніший характер. Тому їх діагностика повинна бути оперативною та комплексною. Ми намагаємося вибудовувати довірливі відносини з парою, дотримуємося постулату, що діагностичний пошук повинен бути проведений в досить стислі терміни, щоб невідтерміновувати подальше лікування і не знижувати його результативність.
P.S. Якщо регулярні спроби зачати малятко не завершуються успіхом, вам слід звернутися в КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення» Ми проведемо діагностику, з’ясуємо причину безпліддя та обов’язково усунемо її.

locrzn

Comments are closed.